Zajmuję się projektowaniem wnętrz od 2003 roku. Przez ponad 17 lat kreatywnej działalności wraz z moim zespołem oraz podwykonawcami zaprojektowałam i zrealizowałam setki wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Wraz z moim zespołem projektuję wnętrza całych domów, mieszkań oraz pojedyncze pomieszczenia. Naszymi klientami są zarówno właściciele kawalerek jak i wielkometrażowych willi. Wykonuję projekty wnętrz oraz nadzoruję ich realizacje “pod klucz”.

Przez wiele lat działalności nawiązałam stałą współpracę z ekipami specjalistów. Sprawdzeni i doświadczeni podwykonawcy gwarantują szybką i profesjonalną obsługę remontów.

Jestem na bieżąco z panującymi trendami. Szukam inspiracji uczestnicząc w licznych targach wnętrzarskich, profesjonalnych warsztatach i szkoleniach organizowanych na terenie Europy.

Nie lubię monotonni, dlatego projektuję w każdym stylu, dobieranym indywidualnie do gustu Inwestora. Stawiam na niestandardowe rozwiązania, do których zachęcam Was-Inwestorów.

Pracuję w oparciu o Państwa budżet zwracając uwagę zarówno na piękno i estetykę oraz funkcjonalność i wygodę aranżowanej przestrzeni. Zależy mi, aby moi klienci czuli się komfortowo w tworzonych przeze mnie i mój zespół wnętrzach.  Wiem, jak wykreować przestrzeń, która stanie się dla nich miejscem relaksu i odpoczynku.

 

Idealnie zaprojektowane wnętrze wspomaga mojego klienta w życiu rodzinnym, pracy i bizesie.

 

Jest miejscem, w którym chcesz zostać.

 

Zapraszam do współpracy.