Zajmujemy się projektowaniem wnętrz od 2003 roku. Przez 15 lat naszej działalności zaprojektowałyśmy i zrealizowałyśmy setki wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Projektujemy wnętrza całych domów, mieszkań oraz pojedyncze pomieszczenia. Naszymi klientami są zarówno właściciele kawalerek jak i wielkometrażowych willi. W naszym portfolio można znaleźć projekty licznych apartamentów, domów, biur, pensjonatów, restauracji oraz salonów fryzjerskich.

Przez wiele lat działalności nawiązałyśmy stałą współpracę z ekipami specjalistów. Sprawdzeni i doświadczeni wykonawcy i stolarze gwarantują szybką i profesjonalną obsługę remontów. Jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami. Szukamy inspiracji uczestnicząc w licznych targach wnętrzarskich, profesjonalnych warsztatach i szkoleniach organizowanych na terenie Europy.

Nie lubimy monotonni, dlatego projektujemy w każdym stylu. Stawiamy na niestandardowe rozwiązania, do których zachęcamy naszych klientów. Pracujemy w oparciu o Państwa budżet zwracając uwagę zarówno na piękno i estetykę oraz funkcjonalność i wygodę aranżowanej przestrzeni. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się komfortowo w tworzonych przez nas wnętrzach.